Bulunduğunuz Yer: Anasayfa » Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Web sitemde ki paylaşımlarım; görsel ve yazı çalışmalarının tümü “T.C. 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu” uyarınca teliflidir. Bu eserler izin alınmaksızın basılı ya da görsel (internet de dahil) ortamlarda yayınlanamaz.

Yazıyı ticari olmayan bir amaçla eser sahibini kaynak gösterip, orijinal esere bağlantı vererek ve paylaşımın tümünü veya kısmen; çoğaltabilir, yayınlayabilir ve iletebilirsiniz. Bu şekilde kullanabilme hüviyetine sahipsiniz.

Kaynak Gösterme Örneği:

1- <em>Umut AVCI Kimdir?</em> [T. 03-01-2014] <a rel=”bookmark” href=http://www.umutavci.com.tr/tamer-sahin-etik-degerlere-sadik-kalmali.html> Umut AVCI Kimdir?</a>

2- <a href=”http://www.umutavci.com.tr/tamer-sahin-etik-degerlere-sadik-kalmali.html”>Umut AVCI</a> ‘ nın sitesinden alıntıdır.

3- Kaynak: http://www.umutavci.com.tr/tamer-sahin-etik-degerlere-sadik-kalmali.html

şeklinde yayınlayabilirsiniz.

Kişilerin telif hakkı sahibi olduğu, paylaşımda ki materyallerin kullanılması durumunda, hak sahipleri tarafından ispatlanan içerikler,  kaldırılmasını istediği veya kaynak belirterek yayınlamasına müsaade edilen materyalin, tarafıma bildirilmeleri sonrasında düzenlenecek veya yayından kaldırılacaktır. Siteye giren herkes bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Duyarlılığınız için teşekkür eder, istifade etmenizi temenni ederim.

Bildirimlerinizi aşağıda ki e-posta adreslerine yazabilirsiniz.

İletişim: info [at] umutavci.com.tr