Bulunduğunuz Yer: Anasayfa » Tanıtım » Kocaman Harita Uygulaması
Tanıtım

Kocaman Harita Uygulaması

Bir haritacının kitaplığında / cep kütüphanesinde bulunması gereken bir uygulama. Geçen araştırma yaparken denk geldiğim bu uygulama hem ara yüz görünümü hem de kullanım kolaylığı bakımından şimdiden favorilerim arasında…

Geliştirdiği program için Hakan Kocaman’ a teşekkür eder ve yeni güncellemeleri için iyi çalışmalar dilerim.

Kocaman ile Android 2.2 ve üstü işletim sistemli telefonunuz üzerinden düzlem koordinatları bilinen iki nokta arasında ki mesafe farklarını, ayrıca aynı anda grad, derece ve radyan cinsiden semt açılarını hesaplamanız mümkün. En önemlisi de, semt hesabı yaparken tüm özel durumları değerlendirerek sonucu ona göre üretmektedir. Ayrıca Kutupsal Aplikasyon ve Yan Nokta Hesabı modülleri ile koordinatı bilinen iki noktadan yola çıkarak 3. noktanın koordinatlarını, basit kurup bilgilerini, iki nokta arasındaki ara noktaları, 2 noktandan koordinat dönüşümü ile yeni koordinat sistemindeki koordinatları, telefonunuz üzerinde bulunan GPS ile mevcut konumunuzu ve aplikasyon yapmak istediğiniz noktaya olan x ve y mesafelerini hesaplar.

English Description

Phone operating system Android 2.2 and above with a big plane coordinates of known differences in the distance between two points, as well as grad at the same time, be able to calculate the angles district amount in degrees and radians. Most importantly, the district account when evaluating any exceptions produced by him as a result. Also known polar coordinate application and Secondary Points Account modules based on the two-point 3 the coordinates of the point, simple set up and information, the intermediate points between the two points, two noktandan coordinate transformation and the new coordinate system coordinates with the GPS on your phone where you want to make your current location and the application calculates the distance of x and y.

Google Play Adresi için tıkla: Kocaman