Bulunduğunuz Yer: Anasayfa » Tavsiye » WeTransfer – Dosya Paylaşım
Tavsiye

WeTransfer – Dosya Paylaşım

WeTransfer, ücretsiz büyük boyutlu dosya paylaşım servisidir.

Amsterdam merkezli olan WeTransfer, 2009 yılından beri hizmet vermektedir. 2 GB büyüklüğüne kadar dosya yüklemenizi sağlayan servis, kolay erişim ve ara yüz tasarımı ile kullanıcıları kendine bağlamasını biliyor.

Üstelik, Türkçe dil desteği olan WeTransfer ile yapmanız gereken tek şey, paylaşacağınız video, resim veya dosyalarınızı seçip, yüklemek. Unutmadan söyleyelim, dosyalarınızı barındırma servisi değil, dosya paylaşım servisi olarak daha baskın bir yayını görünüyor. Dosyalarınızı barındırma süresi, 14 gün olup paylaşmak istediğiniz arkadaşınızın e-posta adresini girerek aynı zamanda haberdar etmiş oluyorsunuz.

Rahatsız edici reklamların olmaması gözümüzden kaçmıyor lâkin küçük bir ayrıntı verelim, sitenin anasayfasın da ki arkaplan resimlerini gelir amaçlı kullanıyorlar yani görmüş olduğunuz resimleri, reklam vermek isteyenlere farklı alternatif sunarak hem büyük boyutlu reklam verme imkanı sunuyor hem de kullanıcıları rahatsız edecek görsellikten uzak duruyor. Sitenin prestijine artı kattığını söyleyebiliriz. Kısacası reklam almaya iterek kazandıklarını görüyoruz.

Şuan dosya paylaşım servisleri içerisinde kullandığım gözde bir  hizmet.

WeTransfer: http://www.wetransfer.com